blank

Hollywood Smile

Hollywood-Smile
Hollywood-Smile

İçerik Haritası

Hollywood Smile, gülüş estetiği olarak adlandırılmakla beraber bu işlem ağız yapısının daha çekici, temiz ve sağlıklı görünümünü kapsar. Bu tedavi yöntemi her geçen gün gülüş tasarımıyla beraber ahenkli ve beyaz diş yapısının inşasına sebep olur. Gün içinde konuşurken dahi ilk olarak dişlerimize bakarız. Estetik ve temiz dişlere sahip olmak karşımızdaki insanı etkilemenin ilk kuralıdır.

Hayran Bırakan Hollywood Smile Tedavi Yöntemi

Sizler için özel olarak tasarlanan Hollywood Smile işlemi sağlık ve estetiğin bir arada sunulması olarak açıklanabilir. Bu işlemi yaptıracak olanların ilk olarak cinsiyetine, yaşına, dişlerin sıralanışına, yüz şekillerine ve diş eti yapısına bakılmaktadır. Bu işlem detayında yüz şekillerine bakılıyor olması dişlerinizin hangi formda tercih edileceğine dair bilgiler sunar. Bu sayede gülüş estetiği ile mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hollywood Smile işlem detayları kişilerin isteklerine göre üçe ayrılır. Hedef çekici bir gülümseme ile kısalan ve aşınan ön dişlerin eski yapısına kavuşması ve daha genç bir görünüm elde edilmesi amaçlanmaktadır. Bu entelektüel gülüş ile amaçlanan şey kişilere olgun bir görünüm kazandırmaktadır. Diş estetiği işlemleri ile kişilerin diş boyları eşitlenir. Sportif bir tasarım ile beraber orta dişler, yan kesici dişlere oranla bir tık uzatılır. Bu sayede kişilerde sıcak ve içten bir gülümseme ifadesi kazanılır.

Hollywood Smile Nasıl Yapılır?

Beyaz diş yapısına sahip olmak kişiler için her zaman yeterli bir durum olarak görülmez. Boyutları değişken ve çarpık diş görünümü zaman zaman sizlerde birtakım sıkıntılar açığa çıkarabilir. Diş hekimliği ile beraber sanatın da bir arada sunulduğu Hollywood Smile ile dişlerinizde oluşan simetri ve şekil bozuklukları gibi durumlar düzeltilir. Nasıl yapılır sorusunun cevabını ise ideal bir gülüş tasarımı ortaya çıkartmak olarak ifade etmek doğru olacaktır.

Mükemmel Bir Gülüş İçin Hollywood Smile

Aşırı görünümde olan diş etlerinden rahatsız olan kişiler ya da dişlerin görüntüsünden sıkılanlar için yenilenmek ve estetik görünüme kavuşmak artık çok kolay. Klinik +1 diş kliniği olarak dişlerinizin üzerine yapıştırılacak olan ince seramikler sayesinde estetik diş görünümünüze kavuşmanızı sağlarken diş yüzeylerinizde oluşabilecek kırılma, çürüme ve aşınma gibi ekenlerden de tam korunma sağlıyoruz.

İşlem detaylarında kompozit lamine ya da porselen kullanılmaktadır. Estetik görünüm gülüş tasarımı ile dişlerinize kazandırılır. Hollywood Smile işlemlerinde lamine tercih edenler için işlem detayları şu şekildedir.

  • İlk olarak çene ve diş yapısını ortaya çıkartacak diş görünümü için model çıkartılmaktadır
  • Bilgisayar destekli ideal diş formu oluşturulmaktadır.
  • Bu veriler doğrultusunda diş prototipleri de oluşturulmuş olur.
  • Kişilerin dişlerine takılan prototipler sayesinde diş görünümünün nasıl olduğu kontrol edilebilir. Bu prototiplerden memnun kalanlar için 7-10 gün süre ile gerçek diş takılarak işlem adımları tamamlanır.

Hollywood Smile görünümüne bu işlem detaylarından sonra kavuşabilir, estetik bir güzellikte gülüşe sahip olabilirsiniz.

Güzel Görünmek Sizin Elinizde

Gelişen teknoloji ile beraber son dönemlerde istediğiniz görünüme kavuşmak kolay bir hal aldı. Özellikle de gülüş tasarımı başta olmak üzere Hollywood Smile tasarımları yaygınlık gösterdi. Kişiye tamamen estetik bir gülümseme kazandıran bu işlem Hollywood yıldızlarının yaptırmaya başlamasıyla büyük yaygınlık gösterdi.

Gülümsemenizi destekleyecek adımlar ile kusursuz bir görünüme kavuşabilir, fark yaratabilirsiniz.  Klinik +1 diş kliniği olarak sizlere çekicilik kazandıracak olan Hollywood Smile ile kusursuz öneriler sunuyoruz. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak bu işlem ile daha mutlu günlere uyanabilirsiniz.

Sararmış Dişler Gülüşünüzü Engellemesin

Renk kaybı oluşan dişler, kötü gülümseme gibi durumlar artık sorun değil. Gülüş tasarımı ile beraber simetrik, estetik ve beyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Klinik +1 diş kliniği olarak gülüş tasarımında doğru bir ağız kapanışı, yarım ay ya da ay şeklinde gülümseme hattı ile genç ve enerjik bir görünüm elde etmenizi hedefliyoruz. Daha fazla bilgi ve detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma tedavisi birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Sağlıklı dişlerin insan hayatı için büyük önem taşıdığı tartışmasız bir doğrudur. Bu kapsamda son yıllarda sıklıkla tercih edilen bir yöntem olan diş beyazlatma işlemi diş hekimleri tarafından uygulanmaktadır. Kullanılan kimyasallar ve kullanılan ekipmanlar ile dişin içsel veya dışsal renk değişikliğine etken eden durumlar ortadan kaldırılmaktadır.

Büyük zorluğu bulunmayan ve ağrılara sebep olmayan diş beyazlatma işleminde 3 farklı akşama uygulanmaktadır. Ancak bu yöntem her birey için yapılamamaktadır. Dişlerde beyazlatma işlemi yapılabilmek için 18 yaşını geçmiş olmak gerekmektedir. Yine tedavi gerçekleştirilebilmesi için dişlerde çürük ve benzeri problemlerin olmaması var ise öncelikle onların tedavi edilmesi gerekmektedir. Diş eti çekilmesi gibi durumlarda yine diş beyazlatma tedavisine engel olabilmektedir.

Kalıcı Diş Beyazlatma

Dişler doğal olarak beyaz bir renge sahiptir. Ancak yeme içme alışkanlıklarına veya bazı rahatsızlıklara maruz kalınması durumlarına göre diş yapısında bozulmalar meydana gelebilmektedir. Özellikle diş yüzeyindeki diş minesi yapısının organik veya inorganik maddeler ile kaplanması diş rengini değiştirebilmektedir. Karşılaşılan bu durumlarda hekim yardımıyla kalıcı olarak dişleri beyazlatmak veya yine hekimin tavsiyesiyle evde dişlerinize kalıcı olarak beyazlatmak mümkündür.

Günümüzde gelişen teknolojiler sayesinde lazer yardımıyla dişlerin kalıcı olarak beyazlatılması gerçekleştirilebilmektedir. Tedavi talep eden hastanın gerekli şartları sağlaması durumunda ağartıcı ile diş yüzeyi kaplanmaktadır. Beyazlatılmak istenen dişler üzerine özel lazer ışığı belli sürelerle tutulmaktadır. İşlem istenilen beyazlık elde edilene kadar tekrar edilmektedir.

Diş Beyazlatma Fiyat

Oldukça hızlı gerçekleştirilen diş beyazlatma yöntemi aynı zamanda güvenilir bir uygulamadır. Estetik diş hekimliği tedavilerine oranla çok daha düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir. Anında sonuç alabilmek mümkündür. Ancak istenilen beyazlığın elde edilemediği durumlarda olabilmektedir. Bu durumlarda da problemin yaşandığı dişe uygun olarak porselen lamina ve benzeri diş estetiği uygulamaları gerçekleştirilebilmektedir.

Uygulanan seans sayısına ve yönteme göre diş beyazlatma süresi değişiklik gösterebilmektedir. Genellikle 1 ila 2 saat arasında süren işlem estetik diş tedavilerine göre çok daha uygun maliyetlerle uygulanmaktadır. Profesyonel diş hekimliği uygulamalarıyla alanında adından söz ettirmiş olan Klinik +1 diş kliniği güvencesi ile sizlerde dişlerinizi düşük maliyetlerle kalıcı olarak beyazlatabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçiniz

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Talebinizin işleme alınması, hasta kaydınızın oluşturulması ve iletişim kurabilme amaçlarıyla Veri Sorumlusu sıfatıyla, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili ikincil mevzuat kapsamında kişisel verileriniz işlenmektedir. Aydınlatma Metnini okudum, anladım, kabul ediyorum.  
Daha Fazlası

Nasıl Yapılır

blank

Görüşme Talep Edin

Klinik +1 ve diğer tüm konular hakkında hemen bize ulaşın, uzman desteği almaya başlayın.

WhatsApp
Hemen Randevu Alın