blank

Fikirtepe Diş Hekimi

blank

İçerik Haritası

Fikirtepe Diş Hekimi

Fikirtepe’de Kurulduğu andan itibaren diş hekimliği merkezimiz aktif bir şekilde gelişmekte, büyümekte ve paylaşmakta olarak bu ilkeler doğrultusunda hareket etmiştir. Ancak profesyonel ve öncü bir kuruluş olarak Fikirtepe diş hekimi hizmetleri ile lider bir konumda yer almaktadır. Günümüz şartları doğrultusunda modern donanımlar beraberinde yer alan uzman doktorumuz ile daha da yakından takip edilmekte ve geliştirilmektedir. Böylece hastalarımıza çözüm odaklı öneriler sunuyoruz.

Fikirtepe Özel Diş Klinik Hizmetleri

Diş kliniği üzerinde yer alan donanımlar son teknoloji olarak sunulmaktadır. Ek olarak Diş kliniğimiz üzerinde kullandığımız teknolojiler ise şu şekilde yer alıyor;

  • Yumuşak doku lazeri kullanılmaktadır, diğer adı ise Diode Lazer.
  • 2 Boyutlu çene röntgeni,panoramik röntgen olarak bilinmektedir.
  • Ağız içi röntgeni, RVG’dir.
  • Kanal tedavisi ölçüm ve şekil cihazı olmaktadır.

Yukarıda yer alan teknolojik cihazların yanı sıra klinik üzerinde diş doktoru tarafından verilen hizmetlerimizde çeşitlilik gösteriyor. Hizmetlerimiz ise;

Fikirtepe Diş Hekimi
Fikirtepe Diş Hekimi

Neden Diş Hekimi Hizmeti Alınmalı?

Kişiler 6 ile 12 ay arasında mutlaka diş hekimi kontrolü gerçekleştirmelidir. Fakat bunlar dışında diş doktoruna gidilmesi gereken bazı durumlar söz konusudur. Diş polikliniğine başvurulması gerektiğini belli eden durumlara diş kanaması, diş aşınması, ağız içi yaralar, kuru ağız, diş ağrısı ve diş hassasiyeti gibi durumların görülmesi da diş hekimine görünmeniz gerektiğinin işaretidir. Ama bahsedilen bu durumlara ek olarak diş eti hastalığın meydana gelmesi de ciddi durumlara yol açıyor.

Sonuç olarak günümüzde beyaz diş kavramı, sağlıklı diş olarak kabul edilir. Diş beyazlatma gibi yöntemler kullanılarak beyaz görünümler elde edilir. Ama sigara ve yaş gibi etkenler diş sağlığına zararda etkili olur. Diş mine üzerinde meydana gelen aşınma sonucunda koruyucu özellik azalma gösterir. Bu durumda sarı bir görüntü oluşumu sağlar. Fakat böyle durumlara karşı diş hastanesi tarafından uzman doktorlarımız size uygun tedavi yöntemlerine sunmakta olup sıkıntılarınızı karşı hızlı ve uzman bir çözüm imkanı sağlanır. Profesyonel bir şekilde hizmet veren Diş kliniğimiz üzerinde hizmetlerimiz tamamen sağlık ve hijyen standartları altında gerçekleşmektedir. Her şeyden önce sağlığınız bizim için önemli. Sağlık ihmale gelmez.

Sosyal Medya Adreslerimiz

Facebook

İnstagram

Youtube

Bizimle İletişime Geçiniz

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Talebinizin işleme alınması, hasta kaydınızın oluşturulması ve iletişim kurabilme amaçlarıyla Veri Sorumlusu sıfatıyla, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili ikincil mevzuat kapsamında kişisel verileriniz işlenmektedir. Aydınlatma Metnini okudum, anladım, kabul ediyorum.  
Daha Fazlası

Nasıl Yapılır

blank

Görüşme Talep Edin

Klinik +1 ve diğer tüm konular hakkında hemen bize ulaşın, uzman desteği almaya başlayın.

WhatsApp
Hemen Randevu Alın