blank

Dr. Dt. Esra Yamaner

Estetik Diş Hekimi (Protez Uzmanı)

logo
esra yamaner scaled 1

1982 İstanbul doğumluyum. 2000 yılında Kartal Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitimime başladım.

2005 yılında diş hekimliği fakültesinden mezun olduktan sonra 2 yıl kadar özel kliniklerde (Dentram Diş kliniği, Fulyadent Diş Kliniği) çalıştım.

2007 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Prostetik Tedavi Anabilim Dalı Çene Yüz Protezi Bilim Dalı’nda doktora programına başladım.

Uzmanlık eğitimim boyunca sabit, hareketli, implant-üstü protezler ve estetik diş hekimliği uygulamalarının yanı sıra, çene eklemi hastalıklarıyla ilgili çalışmalar ve araştırmalar gerçekleştirdim.

Doktora hayatımı 2013 yılında “Temporomandibular Eklem Disfonksiyonlu Hastalarda Farklı Tedavi Yöntemlerinin Uzun Dönem Etkilerinin Araştırılması” konulu tezimi vererek tamamladım. Hemen sonrasında Kadıköy/ Koşuyolu’nda kendi muayanehanemi kurarak 5 sene boyunca çalışmalarıma orada devam ettim.

2018 yılında Amerika/California’ya yerleşerek 2 sene kadar orada yaşadıktan sonra pandemi sebebiyle yurda dönerek Klinikartıbir Diş Kliniği’nde protez uzmanı olarak çalışmaya başladım.

WhatsApp
Hemen Randevu Alın