blank

Kadıköy Diş Hekimi

blank

İçerik Haritası

Kadıköy diş hekimi bünyesinde sunulan hizmetler ile birlikte profesyonel bir şekilde ağız ve diş sağlığı hizmeti sunulmaktadır. Uzman doktorlar tarafından gerçekleşen bu hizmetler ile birlikte kişilerin ağız sağlığı en üst seviye çıkarılmaktadır. Aynı zamanda hastalar için uygun tedavi planları gerçekleştirilmektedir. Diş hekimliği merkezi üzerinde sunulan hizmetler aktif bir şekilde ilerler. Aynı zamanda hastalar için uygun şartlar ve uygun donanımlar kullanılmaktadır. Bu alanda gelişen teknoloji oldukça yakından takip edilmektedir. Hastalar çözüm odaklı teknolojiler kliniğimiz üzerinde yerini alıyor.

Diş kliniği üzerinde birçok teknoloji donanımı yer almakta olup genellikle tedavi esnasında kullandığımız cihazlarımız ise lazer cihazı, röntgen cihazı, ağız içi röntgeni ve kanal tedavisi için ölçüm amacıyla kullanılan donanımlar olmaktadır. Kadıköy Diş Hekimi’nde bu teknolojik donanımlar ile birlikte tedavi süreci kısa ve kolay gerçekleşmektedir.

Kadıköy Diş Hekimi
Kadıköy Diş Hekimi

Diş Doktoru İhmal Edilmemeli

Günümüzde kişilerin çocukluk Döneminden itibaren düzenli bir şekilde diş kontrolü gerçekleştirmesi gereklidir. Çoğunlukla kişiler diş doktoru karşısında korkmakta ve bu durumu fobi halinde getirmektedir. Ancak diş doktoru korkusu gibi durumlar diş doktoruna gitmeye engel olmamalıdır. Ağız ve diş alanında ihmal gerçekleştiği takdirde büyük sorunlar beraberinde gelebilir.

Uzmanlar tarafından 6 ile 12 ay arasında kişilerin diş kontrolü gerçekleştirilmesi önerilmektedir. Ancak kişiler sadece diş kontrol zamanı değil aynı zamanda bazı durumlarda da diş doktoru ile görüşme sağlamalıdır. Ağızda meydana gelen kanama ve diş ağrısı gibi durumlar beraberinde diş hassasiyeti, diş eti yaraları gibi birçok durum meydana gelebilmektedir. Meydana gelen bu durumlara karşı beklemek doğru seçenek değildir. Bahsedilen bu durumlar dışında herhangi bir durum gerçekleşir ise mutlaka diş doktoruna gidilmesi gerekir. Bu alanda beklemek beraberinde ciddi sorunları da doğuracaktır.

Kadıköy Diş Hekimi Tedavileri

Uzmanların yer aldığı diş hastanesi üzerinden birçok tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Ancak tedaviye neden olan diş sorunlarının birçok nedeni bulunabilir. Buna örnek olarak diş temizliğinin iyi bir şekilde yapılmaması ve beraberinde sigara gibi maddelerden bahsedilebilir. Ama bu nedenlerden dolayı meydana gelen tüm diş sorunları için kurumumuz aktif bir şekilde 7/24 hizmet sağlar.

Klinik Artı Bir Sosyal Medya Adreslerimiz

Facebook

İnstagram

Youtube

Bizimle İletişime Geçiniz

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Talebinizin işleme alınması, hasta kaydınızın oluşturulması ve iletişim kurabilme amaçlarıyla Veri Sorumlusu sıfatıyla, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili ikincil mevzuat kapsamında kişisel verileriniz işlenmektedir. Aydınlatma Metnini okudum, anladım, kabul ediyorum.  
Daha Fazlası

Nasıl Yapılır

blank

Görüşme Talep Edin

Klinik +1 ve diğer tüm konular hakkında hemen bize ulaşın, uzman desteği almaya başlayın.

WhatsApp
Hemen Randevu Alın