blank

Ataşehir Diş Hekimi

blank
Ataşehir Diş Hekimi

İçerik Haritası

Ataşehir Diş Hekimi

Ataşehir Diş hekimi hizmetleri sunan Klinik Artı Bir: ağız ve diş sağlığı ele alınır. Sunulan hizmetler doğrultusunda uygun görülen ağız ve diş sağlığı tedavileri uygulanır. Bahsi geçen diş sağlığı ve tedavileri konusunda hizmet sunan İstanbul’un başarılı ve tecrübeli doktorları hastaların ihtiyacını karşılayarak tedavilerini gerçekleştirir.

Hizmet verdiğimiz diş kliniği üzerinde implant, ortodonti, pedodonti ve cerrahi diş hekimliği gibi birçok uygulama gerçekleştiriyoruz. Başka bir deyişle geçmişten günümüze kadar ağız ve diş sağlığı üzerine çeşitli araştırmalar yapılmış ve en uygun tedavi süreçleri ortaya çıkarılmıştır. Bu alanda antik çağlardan itibaren diş hekimlerine ait olduğu düşünülen malzemeler ortaya çıkmıştır. Bu sebeple diş hekimliğinin geçmişten beri var olan bir meslek dalı olduğu anlaşılmıştır. Ülkemizde de bahsi geçen diş ekimi kavramı 1920 senesinde ortaya çıkmıştır.

Ataşehir Diş Hekimi
Ataşehir Diş Hekimi

Tedavisini sunduğumuz alanlarda  insanların sağlık koşullarını daha iyi seviyeye getirmek amacıyla çalışma gerçekleştiriyoruz. Basit gibi görülen ağız ve diş sağlığı ilerlediği taktirde organlarımız etkilemeye başlamaktadır. Ataşehir bölgesinde adeta diş hekimi algısını değiştiren hizmetimiz ile birlikte son teknoloji donanımlar ile güvenilir bir hizmet sağlanır. Çünkü bu kategori altında hizmet veren Suadiye diş kliniği bünyesinde yer alan kişiler yetenekli ve tecrübeli kişilerden oluşmakta olup alanında uzman kişilerdir.

Ataşehir Diş Hekimi Tedavileri

Ataşehir diş hastanesi imkanlarımız ile birlikte alanında uzman doktorlarımız sizler için en uygun tedavi yöntemlerini belirleyerek bu işlemleri gerçekleştiriyor. Uygulanan tedavi yöntemleri;

  • Estetik diş hekimliği tedavisi altında zirkonyum, diş beyazlatma, porselen, laminate gibi yöntemler yer alıyor.
  • İmplant tedavisi altında dental implant, all on four yöntemleri tercih edilmektedir.
  • Ortodonti,
  • Protez tedavisi altında bölümlü protez, sabit protez, total protez gibi yöntemler yer alıyor.
  • Ağız, diş ve çene cerrahi tedavileri,
  • Diş eti tedavisi olarak tedavi yöntemlerine ayrılmaktadır.

Sonuç olarak uzman doktorlar tarafından yapılan incelemeler doğrultusunda röntgen ile görüntüleme sağlanır. Ancak doktorumuz uygun gördüğü tedavi yöntemini belirleyerek hastayı bu yöntemler için hazırlar. Fakat bu alanda diş doktoru tarafından bazı tetkikler yapılması talep edilebilir. Fakat uygulanan tedavi yöntemleri bir kereye mahsus olabildiği gibi birkaç seanslık işlemlerde olabilir.

Ataşehir gibi İstanbul’un bir çok ilçesine hizmet veriyoruz. Fikirtepe de bunlardan birtanesi sizde hemen bizi arayarak ücretsiz bilgi ve muayene alabilirsiniz. https://www.klinikartibir.com/fikirtepe-dis-hekimi/

Klinik +1 Sosyal Medya Adreslerimiz


Bizimle İletişime Geçiniz

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Talebinizin işleme alınması, hasta kaydınızın oluşturulması ve iletişim kurabilme amaçlarıyla Veri Sorumlusu sıfatıyla, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili ikincil mevzuat kapsamında kişisel verileriniz işlenmektedir. Aydınlatma Metnini okudum, anladım, kabul ediyorum.  
Daha Fazlası

Nasıl Yapılır

blank

Görüşme Talep Edin

Klinik +1 ve diğer tüm konular hakkında hemen bize ulaşın, uzman desteği almaya başlayın.

WhatsApp
Hemen Randevu Alın