blank

Suadiye Diş Kliniği

Klinik + 1

Suadiye Diş Kliniği "Sağlıklı Gülüşler İçin Ağız Yapınıza Uygun Özel Çözümler Sunar, Uzman Diş Hekimleriyle Hizmetinizdeyiz. Hemen Randevu Alın, Mutluluğunuzu Güçlendirin!"

Suadiye Diş Kliğini

Sağlığınızı Öncelikli Tutan Suadiye Diş Kliniği

Sağlık alanında teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kliniğimiz, diş tedavilerinde en son teknolojiyi kullanarak hizmet verir. Bu sayede sizlere daha hızlı, daha etkili ve daha konforlu tedaviler sunarız. Diş sağlığınız bizim için önemlidir ve en iyi teknolojiyi kullanarak size kaliteli hizmet sunmak önceliğimizdir. Sonsuz Gülümsemelerin Temelinde Etik Değerlere Bağlı Hizmet Anlayışı! 

Suadiye Diş Kliniği
suadiye diş kliniği

Suadiye Diş Kliniği Tedavilerimiz

Suadiye Diş Kliniğimizde çalışan diş hekimleri ve uzman personeller, alanında deneyimli ve eğitimli profesyonellerdir.

Dis Tedavisi Klinik 1

Diş Eti Estetiği

Gingivoplasti olarak da isimlendirilen diş eti estetiği, dış görünümü önemseyen bireyler tarafından tercih edilen bir yöntemdir.

Dis Tedavisi Klinik 1

Diş Beyazlatma

Sağlıklı ve beyaz diş, insanlar arasında büyük bir estetik kabul edildiğinde diş beyazlatma uygulamasına ihtiyaç duyulur.

Dis Tedavisi Klinik 1

Diş Teli (Ortodonti)

Diş teli tedavisi, ortodontik tedavi yöntemi ile hem güzel gülümsemelerin elde edilmesi, hem de daha kaliteli bir yaşam standardına ulaşılmış olur.

Dis Tedavisi Klinik 1

İmplant

Günümüz dünyasında teknoloji hızla ilerlemekte, bu kapsamda diş tedavisinde de önemli gelişmelerden biri de implant tedavisidir.

Dis Tedavisi Klinik 1

Lamine Diş

Diş üzerine hafif bir törpüleme işleminden sonra yapılan kaplama işlemine lamine diş denir. Söz konusu terim, Latinceden gelir.

Dis Tedavisi Klinik 1

Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum kaplama, günümüz teknolojisinde yaygın olarak kullanılan, klasik köprü ve protezlerin yerine kullanılan bir alaşım türüdür.

Anlaşmalı Olduğumuz Kurumlar

Sıkça Sorulan Sorular

Suadiye Diş Kliniği olarak, Sağlık Bakanlığı Onaylı bir şekilde hizmet veriyoruz. Diş sağlığınızla ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak için bize ulaşabilirsiniz. Sizleri Suadiye Diş Kliniği'ne bekliyoruz, sağlığınıza önem verin, gülüşleriniz bizimle daha güzel olsun!

Suadiye Diş Kliğini

Suadiye Diş Kliniği nerede bulunuyor ?

Suadiye Diş Kliniği, İstanbul'un Suadiye semtinde yer almaktadır. Detaylı adres bilgisine web sitemizden veya iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Klinik + 1

Profesyonel Diş Tedavisi

Suadiye Diş Doktoru

Kliniğinizde hangi diş tedavileri sunulmaktadır?

Diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi, diş beyazlatma, implant, zirkonyum kaplama, lamine dil ve estetik diş hekimliği gibi tüm temel ve ileri düzey diş tedavilerini uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Klinik +1

Profesyonel Diş Tedavisi

Suadiye Diş Hekimi

Diş tedavileri için randevu nasıl alabilirim?

Randevu almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya telefon numaralarımızı kullanarak bizi arayabilirsiniz. Randevu taleplerinize en kısa sürede dönüş yaparak uygun bir tarih ve saat belirleyeceğiz.

Klinik +1

Profesyonel Diş Tedavisi

Suadiye Özel Diş Kliniği

Kliniğinizde ödeme yöntemleri nelerdir?

Suadiye Diş Kliniği'nde nakit, kredi kartı veya banka kartları gibi çeşitli ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz. Ayrıca bazı diş sigortalarını da kabul edebiliriz, lütfen detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

Klinik +1

Profesyonel Diş Tedavisi

Suadiye Diş Kliniği

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ocak 2021’de İSTANBUL Suadiye’de Hasta Kabulüne Başlamıştır. İstanbul Diş Kliniği Klinik +1 Diş Sağlığı ve Diş Estetiğiyle İlgili Tüm Branşlarda Hizmet Vermektedir.

Diş Temizliği

Diş temizliğinin diş hekimleri tarafından yapılan uygulaması diş taşı temizliği olarak adlandırılır. Genel olarak diş taşı, dişin çevresinde oluşan plaklar nedeniyle meydana gelir.

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi, ağızda gözüken ve dişin kök kısmında bulunan damar ve sinir sisteminin temizlenmesi temeline dayanan bir tedavi yöntemidir. Ne Zaman Kanal Tedavisi Gerekir

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı fiyatının ne kadarlık bir ücrete mal olacağı ancak ayrıntılı bir muayene sonunda ortaya çıkar. Tedavi esnasında kişilerin beklentileri farklı olabilir.

Şeffaf Plak

Şeffaf plak ortodonti tedavisi, bu alanda geliştirilmiş son teknoloji yöntemlerden biridir. Hastaya, özel olarak imal edilmiş şeffaf plaklar takılmasının yanında tel uygulaması…

Aklınıza Takılanlar

Güncel makalelerimizi okuyarak diş sağlığınız için gerekli önlemleri alabilir ve uzmanlarımıza bu konular hakkında sorular sorabilirsiniz.

İletişime Geçiniz

Suadiye, Emin Ali Paşa Cd. no:27, 34740 Kadıköy/İstanbul

+90 216 206 00 01

info@klinikartibir.com

Facebook
Instagram
Youtube

BİZİ ARAYINIZ

+90 216 206 00 01

Suadiye, Emin Ali Paşa Cd. no:27, 34740 Kadıköy/İstanbul

İstanbul Diş Kliniği
Suadiye Diş Kliniği

Neden Suadiye Diş Kliğini +1 ?

Klinik+1’de ilk Diş muayene ve teşhis ücretsizdir. Ağız içi kontrollerini yapıldıktan sonra ücretler belirlenir, Ödeme seçenekleri size sunulur ve sonrasında işleme başlarız.

WhatsApp
Hemen Randevu Alın