İstanbul Diş Kliniği

Klinik + 1

İstanbul diş kliğini +1 olarak kliniğimizde dünya çapındaki uzmanlar tarafından tercih edilen yeni nesil ekipmanlara yer vermekteyiz

İstanbul Diş Kliğini

Etik Değerlere Bağlı Hizmet Anlayışı

Teknolojik donanımlarıyla öne çıkan İstanbul diş kliniğimiz, hijyenik ortamı ve ferah atmosferiyle sizleri son derece rahat hissettirecektir.

Tedavilerimiz

İstanbul diş kliniği çeşitli diş sorunlarınızın profesyonel ortamlarda çözümüne odaklanmaktadır. Salgın etkilerinin de azaltıldığı kliniklerde hedefe ulaşılmaktadır.

Diş Eti Estetiği

Gingivoplasti olarak da isimlendirilen diş eti estetiği, dış görünümü önemseyen bireyler tarafından tercih edilen bir yöntemdir.

Diş Beyazlatma

Sağlıklı ve beyaz diş, insanlar arasında büyük bir estetik kabul edildiğinde diş beyazlatma uygulamasına ihtiyaç duyulur.

Diş Teli (Ortodonti)

Diş teli tedavisi, ortodontik tedavi yöntemi ile hem güzel gülümsemelerin elde edilmesi, hem de daha kaliteli bir yaşam standardına ulaşılmış olur.

İmplant

Günümüz dünyasında teknoloji hızla ilerlemekte, bu kapsamda diş tedavisinde de önemli gelişmelerden biri de implant tedavisidir.

Lamine Diş

Diş üzerine hafif bir törpüleme işleminden sonra yapılan kaplama işlemine lamine diş denir. Söz konusu terim, Latinceden gelir.

Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum kaplama, günümüz teknolojisinde yaygın olarak kullanılan, klasik köprü ve protezlerin yerine kullanılan bir alaşım türüdür.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul diş kliniği olarak birçok diş probleminde etkili sonuç almanıza odaklanmaktayız. Ön hazırlıklar esnasında hasta özelliklerine göre süreç devam edecektir. Her hastadaki ortak sorunlar bile değişebilir. Diş yapısının istisna durumlarına odaklanan titiz bir çalışma sürdürülmektedir.

İstanbul Diş Kliğini

Diş Tedavi ücretleri ne kadardır?

Klinik+1'de ilk Diş muayene ve teşhis ücretsizdir. Ağız içi kontrollerini yapıldıktan sonra yapılacak işlemler için ücretler belirlenir, Ardından ödeme şekilleriyle birlikte size sunulur. Kabul ettiğiniz takdirde işlemlere başlanır.

Klinik + 1

Profesyonel Diş Tedavisi

İstanbul Diş Kliğini

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz!

Klinik+1 İstanbul Suadiye Emin Ali Paşa Caddesindedir. Marmaray ile Suadiye durağında indikten sonra yürüyerek 50 metre mesafededir.

Klinik +1

Profesyonel Diş Tedavisi

İstanbul Diş Kliğini

Diş implant fiyatları neye göre belirlenir?

İmplant fiyatları kullanılan İmplant'ın kalitesine ve markasına göre belirlenir. Ayrıca fiyat belirlemede işlemi yapacak doktor ve klinik de göz önünde bulundurulur.

Klinik +1

Profesyonel Diş Tedavisi

İstanbul Diş Kliğini

Yurtdışı ve şehir dışından gelen hastalar için konaklama ve transfer hizmetinizleri!

Evet. Şehir dışı ya da yurtdışından gelecek Hastalarımız için tedavileri boyunca ücretsiz konaklama ve transfer hizmetimiz mevcuttur.

Klinik +1

Profesyonel Diş Tedavisi

İstanbul Diş Kliniği

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ocak 2021’de İSTANBUL Suadiye’de Hasta Kabulüne Başlamıştır. Klinik +1 Diş Sağlığı ve Diş Estetiğiyle İlgili Tüm Branşlarda Hizmet Vermektedir.

Diş Temizliği

Diş temizliğinin diş hekimleri tarafından yapılan uygulaması diş taşı temizliği olarak adlandırılır. Genel olarak diş taşı, dişin çevresinde oluşan plaklar nedeniyle meydana gelir.

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi, ağızda gözüken ve dişin kök kısmında bulunan damar ve sinir sisteminin temizlenmesi temeline dayanan bir tedavi yöntemidir. Ne Zaman Kanal Tedavisi Gerekir

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı fiyatının ne kadarlık bir ücrete mal olacağı ancak ayrıntılı bir muayene sonunda ortaya çıkar. Tedavi esnasında kişilerin beklentileri farklı olabilir.

Şeffaf Plak

Şeffaf plak ortodonti tedavisi, bu alanda geliştirilmiş son teknoloji yöntemlerden biridir. Hastaya, özel olarak imal edilmiş şeffaf plaklar takılmasının yanında tel uygulaması…

Aklınıza Takılanlar

Güncel makalelerimizi okuyarak diş sağlığınız için gerekli önlemleri alabilir ve uzmanlarımıza bu konular hakkında sorular sorabilirsiniz.

İletişime Geçiniz

Suadiye, Emin Ali Paşa Cd. no:27, 34740 Kadıköy/İstanbul

+90 216 206 00 01

info@klinikartibir.com

BİZİ ARAYINIZ

+90 216 206 00 01

Suadiye, Emin Ali Paşa Cd. no:27, 34740 Kadıköy/İstanbul

Neden İstanbul Diş Kliğini +1 ?

Klinik+1’de ilk Diş muayene ve teşhis ücretsizdir. Ağız içi kontrollerini yapıldıktan sonra ücretler belirlenir, Ödeme seçenekleri size sunulur ve sonrasında işleme başlarız.

WhatsApp